Connect with us

Global

Block.One’dan 10 Milyar Dolarlık Yatırım

Published

on

Block.One’dan 10 milyar dolarlık yatırım. Paypal’ın kurucusu Peter Thiel’in destek sağladığı EOS blok zincirinin oluşturucusu Block.one, kripto para borsası oluşturmak için 10 milyar dolarlık yatırım sağlayacak.

Paypal’ın kurucusu olan Peter Thiel ve birçok milyarderin destek sağladığı Block.one blokzincir platformu, 10 milyar dolar yatırım ile yeni bir kripto para Borsasını hizmete sunmayı planlıyor.

Yeni kripto para borsasının kurulması için Block.one 10 milyar dolar fonlaması dijital varlık ve nakit olarak sağlanacak. Bu yatırım ile beraber 9,7 milyar dolar değerinde 164 bin Bitcoin, 100 milyon dolar nakit ve Block.one’ın işlemlerine güç sağlayacak 20 milyon EOS alınması hedefleniyor.

Yeni kurulacak kripto para borsası şu anda mevcut blokzincir teknolojisini merkeziyetsiz finans mimarisi ile bütünleştirmeyi hedefliyor.

Yatırım ile beraber, Block.one’ın en büyük ICO’lardan biri ile 4 milyar dolara ulaşan EOS teknolojisinin de tekrardan canlanması beklentiler arasında.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Global

Ham petrol vadelileri düşüşte

Published

on

By

Ham-Petrol

Ham petrol vadeli işlemleri Asya oturumu boyunca düşüşte. Ham petrol, New York Ticaret Borsası’nda yüzde 0,39 düşüş göstererek varili $78,19’dan işlem gördü.

Ham petrol, $75,21 seviyesinde destek bulurken, $79,32 seviyesinde dirençle karşılaştı.

Brent Petrol ve Ham Petrol arasındaki yayılma varili $4,09, da sabitlenirken diğer yandan ICE’de, Brent Petrol Ağustos ayı için yüzde 0,39 düştü ve varili $82,28 ‘dan işlem görüyor.

Continue Reading

Altın

Altın vadeli işlemler düşüşte

Published

on

By

altın-fiyatları.jpg

Altın vadeli işlemleri, New York Ticaret Borsası’nda, Ağustos ayı için yüzde 0,38 düşüş göstererek onsu $2,00’dan işlem gördü.

Altın, $2.340,20 seviyesinde destek bulurken, $2.406,70 seviyesinde dirençle karşılaştı.

Diğer yandan Comex’te, Gümüş Temmuz ayı için yüzde 1,97 düştü ve onsu $29,28 ‘dan işlem görürken Bakır Temmuz ayı için yüzde 0,88 düştü ve libresi $4,52 ‘dan işlem gördü.

Continue Reading

Global

Küresel piyasalarda Avrupa fırtınası

Published

on

By

Küresel piyasalarda Avrupa fırtınası
Euro hareketlerinin piyasaya damga vurduğu yeni haftanın ilk gününde Asya Pasifik hisse senetleri endeksleri sakin seyrediyor.

MSCI Asya Pasifik yatay seyrederken, Japonya ekonomisinin beklentiden daha düşük seviyede küçülmesiyle Japon endeksleri olumlu ayrıldı.

Amerikan hisse vadeleri yatay görünüm ortaya koyuyor.

Tarım dışı istihdam verisi sonra Amerikan tahvil getirileri yükselişini üçüncü güne taşıdı.

Cuma günü 14 baz puan birden yükseliş gösteren ABD 10 yıllık getirisi bir baz puan yükselişle yüzde 4,449 seviyesine çıktı.

Continue Reading

GLOBAL

Copyright © 2020 Bugun Finans